Halka Arz Gazetesi – Halka Arz, Borsa ve Ekonomi Haberleri

Halka Arz Gazetesi – Halka Arz, Borsa ve Ekonomi Haberleri

Kategoriler

  • Haber Arşivi
  • Halka Arz
  • Ekonomi
  • Borsa
  • Gündem
  • Dünya
  • Özel Haber

Kurumsal

  • Çerez Politikası
  • Gizlilik Politikası
  • Hakkımızda
  • Halka Arz Bildirimleri ve İletişim Açık Rıza Metni
  • Halka Arz Nedir?
  • Künye
  • Reklam
  • Yeni Halka Arz Var Mı?

İletişim

  • info@halkaarzgazetesi.com
  • Ankara, Türkiye

© 2026 Halka Arz Gazetesi – Halka Arz, Borsa ve Ekonomi Haberleri. Tüm hakları saklıdır.

Sitede yayınlanan tüm içeriklerin telif hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.

Halka Arz Gazetesi
Resmi İlanlar
Halka Arz TV
Halka Arz TakvimiSon Halka ArzlarTaslak Halka ArzlarHalka Arz PerformanslarıSermaye ArtırımıHisse Performansları
HALKA ARZ

SOHOE Halka Arzını Kaçırmayın! Talep Toplamada Yarın Son Gün!

Soho Giyim ve Enerji A.Ş.'nin (SOHOE) 15 TL sabit fiyatla gerçekleştirilen halka arzında talep toplama sürecinde yarın son gün! Halka arz kapsamında talepler, 1 Temmuz 2026 tarihinde 10.30-13.00 saatleri arasında toplanacak.

Haber Merkezi
30 Haziran 2026
Güncelleme: 30 Haziran 2026
SOHOE Halka Arzını Kaçırmayın! Talep Toplamada Yarın Son Gün!

SOHOE Halka Arzında Talep Toplama Ne Zaman?

Borsa İstanbul tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan duyuruya göre, Soho Giyim ve Enerji A.Ş. paylarının halka arzında talep toplama işlemleri 30 Haziran ve 1 Temmuz 2026 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Talep toplama süreci her iki gün de 10.30-13.00 saatleri arasında yapılacak.

Halka Arz Fiyatı 15 TL Olarak Belirlendi

SOHOE halka arzında yatırımcılara sunulacak paylar 15 TL sabit fiyat üzerinden satışa sunulacak. Halka arz, Borsa İstanbul Birincil Piyasa'da Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi ile gerçekleştirilecek.

SOHOE Halka Arzı Takvimi

  • Talep Toplama Tarihleri: 30 Haziran - 1 Temmuz 2026

  • Talep Toplama Saatleri: 10.30 - 13.00

  • Halka Arz Fiyatı: 15 TL

Haberi Paylaş

İlgili Haberler

SPK'dan Dikkat Çeken Karar: 6 Ay Süreyle Yasak!

SPK'dan Dikkat Çeken Karar: 6 Ay Süreyle Yasak!

30.06.2026
SOHOE Halka Arzında Son Dakika: Borsa İstanbul'dan Kritik Açıklama!

SOHOE Halka Arzında Son Dakika: Borsa İstanbul'dan Kritik Açıklama!

30.06.2026
Orzaks İlaç (ORZAX) Halka Arzına Katılan Bankalar ve Aracı Kurumlar

Orzaks İlaç (ORZAX) Halka Arzına Katılan Bankalar ve Aracı Kurumlar

29.06.2026
Soho Giyim ve Enerji Ne İş Yapıyor? Faaliyet Alanları Neler?

Soho Giyim ve Enerji Ne İş Yapıyor? Faaliyet Alanları Neler?

26.06.2026
Soho Giyim Kimindir? SOHOE Hakkında Merak Edilenler

Soho Giyim Kimindir? SOHOE Hakkında Merak Edilenler

26.06.2026
Embay 300

Halka Arz Takvimi

Güncel talep toplama ve süreç takibi

Talep Toplama

5

İşleme Başlayanlar

39

Başvuru Sürecinde

211

Golda Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Golda Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

01.07.2026 · SPK Onaylı

İsvea Seramik ve Banyo Ürünleri Sanayi A.Ş.
İsvea Seramik ve Banyo Ürünleri Sanayi A.Ş.

01.07.2026 · SPK Onaylı

Soho Giyim ve Enerji A.Ş.
Soho Giyim ve Enerji A.Ş.

30.06.2026 · SPK Onaylı

Takvimi Detaylı İncele