Halka Arz Gazetesi – Halka Arz, Borsa ve Ekonomi Haberleri

Halka Arz Gazetesi – Halka Arz, Borsa ve Ekonomi Haberleri

Kategoriler

  • Haber Arşivi
  • Halka Arz
  • Ekonomi
  • Borsa
  • Gündem
  • Dünya
  • Özel Haber

Kurumsal

  • Çerez Politikası
  • Gizlilik Politikası
  • Hakkımızda
  • Halka Arz Bildirimleri ve İletişim Açık Rıza Metni
  • Halka Arz Nedir?
  • Künye
  • Reklam
  • Yeni Halka Arz Var Mı?

İletişim

  • info@halkaarzgazetesi.com
  • Ankara, Türkiye

© 2026 Halka Arz Gazetesi – Halka Arz, Borsa ve Ekonomi Haberleri. Tüm hakları saklıdır.

Sitede yayınlanan tüm içeriklerin telif hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.

Halka Arz Gazetesi
Resmi İlanlar
Halka Arz TV
Halka Arz TakvimiSon Halka ArzlarTaslak Halka ArzlarHalka Arz PerformanslarıSermaye ArtırımıHisse Performansları
HALKA ARZ

Quick Sigorta Halka Arz İncelemesi! Quick Sigorta Halka Arzında Kritik Risk Ne?

Quick Sigorta halka arz oluyor. Bu yayında Doğan Sipahi; şirketin halka arz detaylarını, finansal yapısını, değerlemesini, güçlü yönlerini ve yatırımcıların dikkat etmesi gereken riskleri değerlendiriyor.

Haber Merkezi
29 Temmuz 2026
Quick Sigorta Halka Arz İncelemesi! Quick Sigorta Halka Arzında Kritik Risk Ne?

🔹 Halka arz fiyatı: 76,60 TL
🔹 Talep toplama: 29-30-31 Temmuz 2026
🔹 Toplam arz: 48,3 milyon pay
🔹 Dağıtım yöntemi: Bireysele eşit dağıtım
🔹 Halka arza Garanti Yatırım aracılık ediyor
🔹 Halka arzın tamamı sermaye artırımı, ortak satışı bulunmuyor
🔹 T1 ve T2 bakiyesi kullanılamayacak
🔹 Katılım endeksine uygun değil

Quick Sigorta’nın yaklaşık 54,6 milyar TL nakdi ve 7,1 milyar TL finansal borcu bulunuyor. Güçlü bilanço ve net nakit pozisyonu öne çıkarken; prim üretimindeki yavaşlama, teknik kârlılıktaki zayıflama ve kârın önemli bölümünün yatırım gelirlerinden oluşması dikkat edilmesi gereken riskler arasında yer alıyor.

Şirket yaklaşık 3,6 F/K ve 1,03 PD/DD çarpanlarıyla halka arz ediliyor.

⚠️ Bu yayında yer alan bilgi ve yorumlar yatırım tavsiyesi değildir.

Haberi Paylaş

İlgili Haberler

VEYAS Halka Arzında Banka Listesi Belli Oldu: Türker Vangölü Enerji Hangi Bankalarda Var?

VEYAS Halka Arzında Banka Listesi Belli Oldu: Türker Vangölü Enerji Hangi Bankalarda Var?

07.08.2026
Son Dakika! Türker Vangölü Enerji Halka Arzında Takvim Belli Oldu! İşte Detaylar!

Son Dakika! Türker Vangölü Enerji Halka Arzında Takvim Belli Oldu! İşte Detaylar!

07.08.2026
Kapeks Kimya Halka Arzında Banka Listesi Belli Oldu!

Kapeks Kimya Halka Arzında Banka Listesi Belli Oldu!

07.08.2026
Çitlekçi Mağazacılık Halka Arzında Takvim Belli Oldu: CITAS İçin 3 Gün Talep Toplanacak

Çitlekçi Mağazacılık Halka Arzında Takvim Belli Oldu: CITAS İçin 3 Gün Talep Toplanacak

07.08.2026
Çitlekçi Mağazacılık Halka Arzında Banka Listesi Belli Oldu! 2 Dev Banka Konsorsiyumda Yok!

Çitlekçi Mağazacılık Halka Arzında Banka Listesi Belli Oldu! 2 Dev Banka Konsorsiyumda Yok!

07.08.2026
Embay 300

Halka Arz Takvimi

Güncel talep toplama ve süreç takibi

Talep Toplama

4

İşleme Başlayanlar

51

Başvuru Sürecinde

199

Kapeks Kimya Sanayi AŞ
Kapeks Kimya Sanayi AŞ

- · SPK Onaylı

Türker Vangölü Enerji Yatırım AŞ
Türker Vangölü Enerji Yatırım AŞ

- · SPK Onaylı

Teknika Plast Teknik Kalıp Plastik Sanayi ve Ticaret AŞ
Teknika Plast Teknik Kalıp Plastik Sanayi ve Ticaret AŞ

- · SPK Onaylı

Takvimi Detaylı İncele